Reference www

HEJZICOM TECH s.r.o. se mimo jiných služeb zabývá tvorbou webových prezentaci pro firemní i soukromé zákazníky. Níže naleznete přehled na některé námi vytvořené webové stránky.

SleepInCzech.cz - ubytování v ČR - hotely, penziony, hostely, B&B, chaty

Sleep In Czech

společnost zabývající se ubytovací činností v České Republice a ve světě.

PHP, MySql, administrátorské rozhraní s přístupem pro partnery, propojení s rezervačním systémem Previo.
Ordinace - mammografie - MUDr. Luděk Sehr

MUDr. Luděk SEHR

MUDr. Luděk SEHR se zaměřuje na vyšetření pigmentových névů a zaměřuje se na preventivní vyšetření prsu.

PHP, MySql, administrátorské rozhraní pro úpravu textů
Fotbal Červený újezd - fotbalový tým dospělých

TJ Sokol Červený Újezd - fotbal

TJ Sokol Červený Újezd (Únhošť) - fotbalová mužstva neziskové orginazace. Podíleli jsme se na vytvoření webových stránek.

PHP, MySql, administrátorské rozhraní pro úpravu textů

pondělí až pátek 9:00-18:00

Tel.: 773 74 90 90

Vítejte

Vítáme Vás na nové webové prezentaci společnosti HEJZICOM TECH s.r.o. Jsme rádi, že jste zabrouzdali na náš web a doufáme, že si vyberete z naší bohaté škály služeb. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Školení a vzdělání

HEJZICOM TECH s.r.o. pracuje na neustálém vzdělávání v oboru. Účastníme se pravidelných školení v oblastech našich služeb.